Muurikka 54920120Varenr.: 4079751
Skærebræt
Beskrivelse
Varenr.: 4079751Skærebræt af akacietræ.
149 kr.
Inkl. moms
Sendes indenfor 7-8 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 4079751Skærebræt af akacietræ.
Produktinformation
Skærebræt af akacietræ.
| Tekniske data | |
| Bredde | 30 cm |
|---|---|
| Højde | 2 cm |
| Længde | 38 cm |
| Materiale | Træ |
| Bredde | 380.0 mm |
| Med håndtag | Nej |
| Tykkelse | 20.0 mm |
| Opvaskemaskine sikker | Nej |
| Bredde | 380.0 mm |
| Med håndtag | Nej |
EAN 6412450680307
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
