    S.306-350R Facom Momentnøgle 20 x 7 mm, med plug-in tilbehør
    Facom S.306-350RVarenr.: 1912139
    Facom
    Momentnøgle
    20 x 7 mm, med plug-in tilbehør
    Beskrivelse
    Varenr.: 1912139
    Momentnøgle, der bruges sammen med plug-in-nøgle (20 x 7 mm). Nøglen har en pålidelighed på 50.000 cyklusser samt et drejningsmomentområde fra 70 til 350 Nm.
    Prisjakt
    PriceRunner
    Inkl. moms
    Sendes indenfor 12-18 dage
    30 dages fortrydelsesret
    Beskrivelse
    Varenr.: 1912139
    Facom
    Produktinformation
    Facom S.306-350R er en momentnøgle, der bruges sammen med en plug-in-skruenøgle (20 x 7 mm). Nøglen har en pålidelighed på 50.000 cyklusser og et drejningsmomentområde fra 70 til 350 Nm. Leveres i plastemballage med kalibreringscertifikat.
    Egenskaber
    • Nøjagtighed: ± 2%
    • Pålidelighed: 50.000 cyklusser
    • Brug med plug-in-nøgle (20 x 7 mm)
    • Én retning
    Inkluderet
    • Nummereret nøgle leveres med kalibreringscertifikat ISO 6789
    • Leveres i plastemballage
    Tekniske data:
    Drejningsmomentområde 70 - 350 nm
    Graduering 2 nm
    Længde 698 mm