Melitta Excellent 4.0Varenr.: 3074549
Kaffemaskine
stål, 1455 W
Beskrivelse
Varenr.: 3074549Melitta Excellent Steel 4.0 er en kaffemaskine, der kombinerer nyttige funktioner og trendy retro rustfrit stål design.
718 kr.
Inkl. moms
Mere end 10 stk. på lager | Sendes tirsdag 7. apr.
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 3074549Melitta Excellent Steel 4.0 er en kaffemaskine, der kombinerer nyttige funktioner og trendy retro rustfrit stål design.
Produktinformation
Melitta Excellent Steel 4.0 er en kaffemaskine, der kombinerer nyttige funktioner og trendy retro rustfrit stål design. Kaffemaskinen tilbyder praktiske funktioner såsom et manuelt drypstop og en kande med niveaumarkeringer.
| Tekniske data | |
| Effekt | 1455 W |
|---|---|
| Volumen | 1,25 l |
| Temperatur | 96 °C |
| Kabellængde | 0,8 m |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Højde | 305 mm |
| Bredde | 270 mm |
| Dybde | 165 mm |
| Vægt | 2,4 kg |
EAN 4006508215218
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information

