W.steps 2020Varenr.: 3057964
Trappestige
Beskrivelse
Varenr.: 3057964Let at håndtere trappestige lavet af anodiseret aluminium. Generøs platform, der i udfoldet position fungerer som lås og giver god stabilitet.
1 340 kr.
Inkl. moms
Fås i forskellige varianter
4 stk. på lager | Sendes tirsdag 7. apr.
30 dages fortrydelsesret
Dette produkt er inkluderet i:
Beskrivelse
Varenr.: 3057964Let at håndtere trappestige lavet af anodiseret aluminium. Generøs platform, der i udfoldet position fungerer som lås og giver god stabilitet.
Produktinformation
Let at håndtere trappestige lavet af anodiseret aluminium. Generøs platform, der i udfoldet position fungerer som lås og giver god stabilitet. Rillede, skridsikre trin. Udstyret med praktisk værktøjshylde. Type kontrolleret i henhold til SPCR064. Licensnummer P102102.
| Tekniske data | |
| Model/version | Foldestige |
|---|---|
| Materiale | Aluminium |
| Antal trin inkl. platform | 6 |
| Platform højde | 1280 |
| Længde | 1915 mm |
| Bredde | 514 mm |
| Vægt | 6,62 kg |
| Transportens længde | 2060 mm |
| Transporthøjde | 120 mm |
| Med hjul | Nej |
Foldbar Ja
Materiale Aluminium
Højde 1280 mm
EAN 7318128021368
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information


