Z 40135086Varenr.: 3057231
Affaldspose
240 l, 10/rulle
Beskrivelse
Varenr.: 3057231Med stansede lufthuller for lettere kompression. 273633 har sammenknytningshåndtag.
75 kr.
Inkl. moms
Sendes 06-05-2026
Hvis du vil overvåge, hvornår produktet er tilbage på lager, skal du acceptere markedsføringscookies. Klik her for at administrere cookies.
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 3057231Med stansede lufthuller for lettere kompression. 273633 har sammenknytningshåndtag.
Produktinformation
Med stansede lufthuller for lettere kompression. 273633 har sammenknytningshåndtag.
| Tekniske data | |
| Materiale | PE (polyethylen) |
|---|---|
| Mængde/indhold | 240 l |
| Længde | 160 cm |
| Bredde | 46 cm |
| Farve | Tydelig |
| Tykkelse | 0,05 mm |
| Mængde/rulle | 10 |
| Antal ruller/karton | 14 stk |
| Udførelse | Sammenknytningshåndtag |
Volumen 240 l
EAN 7322800044835
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
