Z 1682Varenr.: 3058146
Affaldspose
60 l, 10/rulle
Beskrivelse
Varenr.: 3058146Farvet polyethylen i den stærke LLD-kvalitet. Fleksibel og holdbar.
32 kr.
Inkl. moms
Sendes 07-04-2026
Hvis du vil overvåge, hvornår produktet er tilbage på lager, skal du acceptere markedsføringscookies. Klik her for at administrere cookies.
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 3058146Farvet polyethylen i den stærke LLD-kvalitet. Fleksibel og holdbar.
Produktinformation
Farvet polyethylen i den stærke LLD-kvalitet. Fleksibel og holdbar. Bundsvejset med foldede sider.
| Tekniske data | |
| Type | LLD |
|---|---|
| Materiale | Plastic |
| Mængde/indhold | 60 l |
| Længde | 1030 mm |
| Bredde | 550 mm |
| Farve | Hvid |
| Tykkelse | 0,035 mm |
| Mængde/rulle | 10 |
Volumen 60 l
EAN 3058146
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information

