Konstsmide 4460-103Varenr.: 4052252
Dekorationsbelysning
snefnug, 60 cm
Beskrivelse
Varenr.: 4052252Dekorationsbelysning i form af en snefnug. Snefnugget har en diameter på 60 cm. Med varmhvide LED-lyspunkter. Egnet til udendørs brug.
309 kr.
Inkl. moms
Udsolgt i denne sæson
Vi vurderer, at produktet kan købes igen 03-08-2026
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 4052252Dekorationsbelysning i form af en snefnug. Snefnugget har en diameter på 60 cm. Med varmhvide LED-lyspunkter. Egnet til udendørs brug.
Produktinformation
Konstsmide 4460-103 er dekorationsbelysning i form af en snefnug. Snefnuggen har en diameter på 60 cm. Med varmhvide LED-lyspunkter. Velegnet til udendørs brug.
| Tekniske data | |
| Antal lyskilder | 60 |
|---|---|
| Spænding | 24 V |
| Ledningslængde | 5 m |
| Farve | Hvid |
| Diameter | 60 cm |
| Lyskildetype | LED |
| Velegnet til udendørs brug | Ja |
| Indkapslingsklasse | IP44 |
Energimærkning Lyskilde - G
EAN 4052252
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information

