Scan Products EsmaVarenr.: 3135547
Spotlight
15 W, 3000 K
Beskrivelse
Varenr.: 3135547En dæmpbar 3F skinnespot, som er udført i et stilrent og tidløst design. Kan bl.a. anvendes i detailhandel/butiksmiljøer, hvor man ønsker gode lysegenskaber med høj farvegengivelse.
602 kr.
Inkl. moms
Fås i forskellige varianter
Sendes indenfor 9-13 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 3135547En dæmpbar 3F skinnespot, som er udført i et stilrent og tidløst design. Kan bl.a. anvendes i detailhandel/butiksmiljøer, hvor man ønsker gode lysegenskaber med høj farvegengivelse.
Produktinformation
Scan Products Esma er en dæmpbar 3F skinnespot, som er udført i et stilrent og tidløst design. Kan bl.a. anvendes i detailhandel/butiksmiljøer, hvor man ønsker gode lysegenskaber med høj farvegengivelse. Esma leveres i 15W med en universaladapter, som passer til de fleste 3F skinnesystemer bl.a. Global.
| Tekniske data | |
| Spænding | 220-240VAC 50Hz |
|---|---|
| Sprayvinkel | 38° |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Systemeffekt | 15W |
| Farvetemperatur | 3000K |
| Farvegengivelse | Ra>90 |
| Lysstyrke | 1180lm |
| SDCM | <3 |
| Ydre dimensioner | 176 x 131 x Ø70 mm |
Energimærkning Lyskilde - F
Lysflow 1180 lm
Farvetemperatur 3000 K
Diameter 70 mm
Dæmpbar Ja
Spredningsvinkel 38 °
Effektlampe 15 W
Farve Hvid
EAN 5713080145077
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information

