Hide-a-Lite MirroVarenr.: 3114743
Kabinet montering
IP44
Beskrivelse
Varenr.: 3114743Et hvidlakeret tilbehør til montering af spejlarmaturet Hide-a-lite Mirro på badeværelsesskabe.
143 kr.
Inkl. moms
Sendes 07-04-2026
Hvis du vil overvåge, hvornår produktet er tilbage på lager, skal du acceptere markedsføringscookies. Klik her for at administrere cookies.
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 3114743Et hvidlakeret tilbehør til montering af spejlarmaturet Hide-a-lite Mirro på badeværelsesskabe.
Produktinformation
Hide-a-lite Mirro er et hvidlakeret tilbehør til montering af Hide-a-lite Mirro spejlarmaturet på badeværelsesskabe.
| Tekniske data | |
| Farve | Hvid |
|---|---|
| Materiale | Aluminium |
| Højde | 65 mm |
| Længde | 178 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Gennemsigtig | Nej |
| Reservedel | Nej |
| Tilbehør | Ja |
Bredde 30 mm
Farve Hvid
EAN 7392971145211
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
