Hide-a-Lite Indline 7217074Varenr.: 3123584
Beskyttelsesgitter
hvid
Beskrivelse
Varenr.: 3123584Hvidlakeret beskyttelsesgitter til Indline Sport IP23, der kan modstå hårde sportsgrene, hvor gitter er påkrævet. Installeret værktøjsfri og fastgjort med låsedetaljer.
637 kr.
Inkl. moms
Sendes indenfor 9-10 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 3123584Hvidlakeret beskyttelsesgitter til Indline Sport IP23, der kan modstå hårde sportsgrene, hvor gitter er påkrævet. Installeret værktøjsfri og fastgjort med låsedetaljer.
Produktinformation
Hvidlakeret beskyttelsesgitter til Indline Sport IP23, der kan modstå hårde sportsgrene, hvor gitter er påkrævet. Installeret værktøjsfri og fastgjort med låsedetaljer.
| Tekniske data | |
| Bredde | 308 mm |
|---|---|
| Farve | Hvid |
| Højde | 21 mm |
| Længde | 1200 mm |
| Materiale | Stål |
| Reservedel | Nej |
| Tilbehør | Ja |
| Gennemsigtig | Nej |
| Tilbehør/reservedelstype | Beskyttelseskappe |
Bredde 308 mm
Farve Hvid
EAN 7392971145907
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
