SPAX 1191010300305Varenr.: 4039701
Træskrue
3 mm TFT-skærm, FZB, ETA-12/0114
Beskrivelse
Varenr.: 4039701SPAX TFT- Træskrue med forsænket hoved. TX-hoved.
173 kr.
Inkl. moms
Fås i forskellige varianter
Sendes indenfor 8-10 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 4039701SPAX TFT- Træskrue med forsænket hoved. TX-hoved.
Produktinformation
SPAX TFT-Træskruv med forsænket hoved. TX-hoved. Multiskalle til træ- og metalbeslag. Patentskyddet akselprofil – går hurtigt at indføre, skånsom og tilpasset materialet. 4CUT-spids – ingen splittdannelse, ikke engang ved korte afstande til kanten; kræver ingen forboring, griber straks ind i materialet. SPAX originale bits med tapp (T-Star Plus) som giver optimal pasform i skruen. Med 1/4" sekskantfæste - se art.nr. 298360-298363. D = Deltrådet.
| Tekniske data | |
| Bitsstørrelse | 10 |
|---|---|
| Diameter | 3 mm |
| Hoveddiameter | 6 mm |
| Sænket hoved | Ja |
| Gennemgående gevind | Ja |
| Længde | 30 mm |
| Gevindlængde | 26 mm |
| Materiale | Stål |
| Skruvesystem | Torx (TX) |
| Betegnelse | TFT |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
Længde 30 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 6
Bits T10
Diameter 3 mm
pm_TechSpecYtbehandling Galvaniseret
EAN 4003530106026
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
