Sormat DIY S-CSA CS 9640095883Varenr.: 4069096
Betonskrue
T30, A4, rustfri
Beskrivelse
Varenr.: 4069096Sormat DIY S-CSA CS rustfri A4 betonskrue til revnet og urevnet beton. Kræver lille borehulsdiameter og har intet foreskrevet tilspændingsmoment.
380 kr.
Inkl. moms
Fås i forskellige varianter
Mere end 10 stk. på lager | Sendes mandag 4. maj
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 4069096Sormat DIY S-CSA CS rustfri A4 betonskrue til revnet og urevnet beton. Kræver lille borehulsdiameter og har intet foreskrevet tilspændingsmoment.
Produktinformation
Sormat DIY S-CSA CS rustfri A4 betonskrue til revnet og urevnet beton. Kræver lille borehulsdiameter og har intet foreskrevet tilspændingsmoment.
- Selvskærende A4 betonskrue til gennemstiksmontage.
- Ingen ekspansionskræfter, klarer små kant- og indbyrdes afstande.
- Helt demonterbar.
- A4 til brug indendørs, udendørs og industrielt.
| Tekniske data | |
| Borehulsdiameter | 6 mm |
|---|---|
| Tråddiameter | 7.45 mm |
| Gruppe af rustfrit stål i henhold til ISO 3506 | A4 |
| Længde | 70 mm |
| Materiale | Rustfri stål |
| Min. borehulsdybde | 65 mm |
| Skruesystem | Torx (TX) |
| Størrelse (TX) | 30 |
| Overfladebeskyttelse | Galvaniseret/Electro-galvaniseret |
| Hovedform | Undersænket |
EAN 7319610104088
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
