REYHER 040141100060100Varenr.: 4039501
Sekskantskruv
M6S 10.9 blankgalvaniseret, ISO 4014
Beskrivelse
Varenr.: 4039501M-gevind. Sekskantbolt efter ISO 4014, grovgevind.
232 kr.
Inkl. moms
Fås i forskellige varianter
Sendes indenfor 12-14 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 4039501M-gevind. Sekskantbolt efter ISO 4014, grovgevind.
Produktinformation
M-gevind. Sekskantbolt efter ISO 4014, grovgevind.
| Tekniske data | |
| Gængetype | M (metrisk) |
|---|---|
| Heltrådet | Nej |
| Hovedform | Sekskant |
| Hovedhøjde | 4,0 mm |
| Længde | 100 mm |
| Gevindlængde | 18 mm |
| Materiale | Stål |
| Materialekvalitet | Stål (10.9) |
| Nøglevidde | 10 mm |
| Gevindstørrelse metrisk (M) | 6 |
| Betegnelse | M6S |
| Standard | ISO 4014 |
| Overfladebehandling | Blankgalvaniseret |
Pakkestørrelse 100 stk
Længde 100 mm
Diameter 6 mm
pm_TechSpecYtbehandling Galvaniseret/Electro-galvaniseret
EAN 4043952763070
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
