BUMAX 4017A406016109Varenr.: 4039717
Sekskantskruv
M6, 109 M6S, ISO 4017, 100-pak
Beskrivelse
Varenr.: 4039717M-tråd. Sekskantbolt Ifølge ISO 4014 deltrådet og ISO 4017 heltrådet.
709 kr.
Inkl. moms
Fås i forskellige varianter
Sendes indenfor 8-11 dage
Fri fragt over 499 kr*
30 dages fortrydelsesret
Beskrivelse
Varenr.: 4039717M-tråd. Sekskantbolt Ifølge ISO 4014 deltrådet og ISO 4017 heltrådet.
Produktinformation
M-tråd. Sekskantbolt Ifølge ISO 4014 deltrådet og ISO 4017 heltrådet.
| Tekniske data | |
| Gevindtype | M (metrisk) |
|---|---|
| Heltrådet | Ja |
| Hovedform | Seksant |
| Hovedhøjde | 4,0 mm |
| Længde | 16 mm |
| Gevindlængde | 16 mm |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Nøglevidde | 10 mm |
| Gevindstørrelse metrisk (M) | 6 |
| Betegnelse | M6S |
| Standard | ISO 4017 |
Pakkestørrelse 100 stk
Længde 16 mm
pm_TechSpecHuvuddiameter 4.0
EAN 4039717
Producent
Producentens postadresse
Kontakt producenten Oplysninger mangler, kontakt os for mere information
